Рішенням більшості студентів 4-ого курсу у цьому році бакалаври будуть виконувати дипломний проект. Це і передбачено навчальним планом. Змінюються лише дати захисту, які відтерміновані на період з 20.06.22 по 24.06.2022.

Лише 3-4 студента з потоку наразі не можуть працювати над дипломним проектом через військові дії. По їх навчанню будуть прийняті індивідуальні рішення. Кафедра, як і весь університет, наголошує, що зараз в першу чергу важлива безпека, і тільки в другу чергу навчання.

4 курс бакалаврату на цьому тижні починає отримувати завдання для написання диплома. Робота над загальною частиною диплома проводилась ще з початку навчального року. Деякі питання відпрацьовувались на практичних заняттях і курсових проектах. І ось настала пора приступати до основної частини.

В допомогу нашим студентам в цей складний час у розділ “Проектування бакалаврських дипломів” доданий архів записок кращих випускників останніх 4х років. Також там же як і раніше доступний альбом прикладів виконання графічної частини дипломного проекту бакалавра.