Запрошуємо на навчання на спеціальності “Технологія машинобудування” абітурієнтів з тимчасово окупованих території (ТОТ) України та зон активних бойових дії.

Освітні центри «Донбас-Україна» для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Запорізької областей, та «Крим-Україна» для осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у 2024 році у КПІ ім. Ігоря Сікорського працюватимуть з 01 червня до 30 вересня. Вступники, які зареєстровані та проживають на зазначених територіях, мають право вступати в межах квоти-2 (10% від максимального обсягу державного замовлення) для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та НРК5. Для участі у конкурсі за державним замовленням в межах квоти-2 необхідно подати заяви на вступ з 19 липня до 31 липня.

Оцінка імплементації державної політики підтримки абітурієнтів з Криму та ОРДЛО під час вступу до університетів України.

Варіанти вступу

Вступники, які знаходяться на тимчасово окупованій території, навчаються дистанційно (екстерном) в українській школі і отримають документ державного зразка про повну загальну середню освіту у 2024 році. (вступ за співбесідою замість результатів НМТ)

Вступники, місце проживання яких зареєстровано на тимчасово окупованій території або території активних бойових дій станом на 1 липня 2024 року (вступ за результатами НМТ/ЗНО)

Вступники, що здобули повну загальну середню освіту на тимчасово окупованих територіях (свідоцтво про ПЗСО українського зразка відсутнє)

Графік роботи освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

З 01.06.2024 по 30.09.2024, понеділок – четвер, 14:00 – 17:00 (вихідний – п’ятниця, субота, неділя).

Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16
Telegram: @pk_kpi_ua
E-mail: pk.tot@lll.kpi.ua, pk.kpi@lll.kpi.ua

Уповноважений заклад середньої освіти:
«Школа Екстернів»
Адреса: м.Київ, пр. Голосіївський, 106/4,