Владислав Пилипюк, гр. МТ-01мп (МТ-61)

 • I призове місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)», що проводився онлайн, м.Житомир, 2021р.
 • лауреат академічної стипендії Президента України у ІІ семестрі 2020/2021 н.р.

Дмитро Пірогов, МТ-01мп

 • диплом II ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020/2021 навчального року зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», м. Харків, 2021р.

Перевозник Катерина, гр. МТ-51

 • II призове місце у Всеукраїнської студентської олімпіади «Технологія машинобудування» зі спеціальності «Прикладна механіка», Одеса, 2019р.
 • II місце у науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)» за наукову роботу «Вплив статичної та динамічної жорсткості консольних інструментів на точність оброблюваних отворів» (науковий керівник доцент В.К.Фролов), Житомир, 2019

Віктор Артюшенко, гр. МТ-41

 • диплом I ступеня у Всеукраїнському конкурсі магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування» за дипломний проект бакалавра (керівник доц. Фролов В.К.), Одеса, 2019р.
 • сертифікат І ступеня за наукову доповідь «Gleitschleifen im quasiringförmigen Behälter». Науковий керівник к.т.н., доцент В.К. Фролов., Бішкек (Киргизстан), 2018р.

Руденко Р.О., МТ-21 (МТ-61м)

 • диплом I ступеня у Всеукраїнському конкурсі магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування» за магістерську дисертацію магістра наукового спрямування (керівник доц. Фролов В.К.), Одеса, 2019р.
 • 1-е місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт випускників з дипломним проектом бакалавра на тему «Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення деталі «Корпус секції золотникової» (керівник доц. Фролов В.К.), Одеса, 2017 р.

Зильов Н.О., гр. МТ-61м

диплом I ступеня у Всеукраїнському конкурсі магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування» за магістерську дисертацію магістра наукового спрямування (керівник доц. Фролов В.К.), Одеса, 2019р.


Штефан І.М., гр. МТ-71мп

диплом III ступеня у Всеукраїнському конкурсі магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування» за магістерську дисертацію магістра професійного спрямування (керівник проф. Петраков Ю.В.), Одеса, 2019р.


Трибрат Костянтин, гр. МТ-41

 • II місце у науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)» за наукову роботу «Усунення вібрацій при точінні» (науковий керівник професор Ю.В.Петраков), Житомир, 2019
 • 1-е місце на всеукраїнської студентської олімпіади по дисципліні “Програмування обробки на верстатах з ЧПК”, Київ, 2019р.
 • 2 призове місце в індивідуальному заліку у Всеукраїнської студентської олімпіади «Технологія машинобудування» зі спеціальності «Прикладна механіка», Одеса, 2018р.
 • 1-е місце на всеукраїнської студентської олімпіади по дисципліні “Програмування обробки на верстатах з ЧПК”, Київ, 2018р.

1 призове місце в командному заліку у складі Трибрата К.О. (гр. МТ-81мп), Перевозник К.Р. (гр. МТ-51) та Шугая В.Р. (гр. МТ-51) під керівництвом доцента Фролова В.К., Одеса, 2019р.

2 призове місце в командному заліку у складі Трибрата К.О. (гр. МТ-41), МайдановичаА.С. (гр. МТ-42)та Артюшенка В.В. (гр. МТ-41) під керівництвом доцента Фролова В.К., Одеса , 2018р.


Шугай Владислав

III місце у 22-ій всеукраїнській олімпіаді за напрямом “Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”, Харків, 2019р.


Наумова М.І., МТ-51м

 • Диплом II ступеня на Всеукраїнському конкурсі магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування» з магістерською дисертацією на тему «Забезпечення точності при шліфуванні глибоких циліндричних отворів» (керівник доц. Фролов В.К.), Одеса, 2018р.
 • Диплом І ступеня отримано за наукову роботу «Забезпечення точності при шліфуванні глибоких циліндричних отворів» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні» (науковий керівник к.т.н., доцент Фролов В.К.), Житомир, 2017р.

Артьомов А.О., гр. МТ-п41

Диплом I ступеня на Всеукраїнському конкурсі магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування» з дипломним проектом бакалавра на тему «Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення деталі «Корпус задній пневматично-гідравлічного підсилювача зчеплення» (керівник доц. Фролов В.К.), Одеса, 2018р.


Скакуна О.О., гр. МТ-62с

Диплом III ступеня на Всеукраїнському конкурсі магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування» з дипломним проектом спеціаліста на тему «Технологічне забезпечення виробництва деталей «Важіль автомата перекосу» (керівник доц. Фролов В.К.), Одеса, 2018р.


Пасеніцький Віктор, МТ-22

 • перше місце у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Прикладна механіка (технології машинобудування)”, Житомир, 2018р.
 • 2-ге місце на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності “Технологія машинобудування”, Одеса, 2016
 • 2-ге командне місце на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності “Технологія машинобудування” у составі Пасеніцький Віктор, Руденко Роман та Підпалий Валентин, Одеса, 2016

Шуплєцов Данило, гр. МТ-01 (МТ-41м)

 • 1-е місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт випускників з магістерської дисертацією на тему «Автоматичне управління контурним фрезеруванням за апостеріорною інформацією» (керівник проф. Петраков Ю.В.), Одеса, 2017 р.
 • III місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів за спеціальністю «Технологія машинобудування» за дипломний проект бакалавра на тему “Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення «корпусу редуктора» (керівник доц. Фролов Володимир Костянтинович), Краматорськ, 2015

Романович Сергій Геннадійович, гр. МТ-01 (МТ-42с)

 • 3-е місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт випускників з дипломним проектом спеціаліста на тему «Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення деталі «Стрингер» (керівник доц. Кореньков В.М.), Одеса, 2017 р.
 • 1місце в університетській олімпіаді НТУУ “КПІ” з дисципліни «Теоретична механіка», березень 2012р.

Зварич В.І., гр. МТ-32

 • ІІ призове місце в індивідуальному заліку у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Технологія машинобудування”, Одеса, 2017
 • ІІІ призове місце в командному заліку у студентської олімпіади у складі Руденка Р.О. (гр. МТ-61м), Зварича В.І. (гр. МТ-32) та Тура І.М. (гр. МТ-32) під керівництвом доцента Фролова В.К., Одеса, 2017

Середа Микита, МТ-11

2-е місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт випускників з дипломним проектом бакалавра (керівник проф. Петраков Юрій Володимирович), Одеса, 2015 р.


Проценко Ігор, МТм-31

2-е місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт випускників з магістерської дисертацією (керівник доц. Фролов Володимир Костянтинович), Одеса, 2015 р.


Лиморенко Олександр, МТс-31

3-е місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт випускників з дипломним проектом спеціаліста (керівник доц. Кореньков Володимир Миколайович), Одеса, 2015 р.


Мельник Наталія,  гр. МТ-81

 • II місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів за спеціальністю «Технологія машинобудування» за магістерську дисертацію на тему «Розробка САМ- систем на основі воксельних моделей», Краматорськ, 2015
 • 3 місце в університетській олімпіаді НТУУ “КПІ” з ОПОРУ МАТЕРІАЛІВ, 2010р.

Попов Віталій, гр. МТс-81

III місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів за спеціальністю «Технологія машинобудування» за дипломний проект спеціаліста на тему “Технологічна підготовка до виготовлення деталей «Корпус клапана електромагнітного», Краматорськ, 2015


Савенков Богдан, гр. МТ-91

1 місце в номінації «Дипломний проект бакалавра» за роботу “Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення деталі “Стійка задня”, 10 квітня 2014 р., м. Краматорськ


Гвоздь Олександр, гр. МТс-71

3 місце в номінації «Дипломний проект спеціаліста» за роботу “Технологічне забезпечення виготовлення деталі “Шток”, 10 квітня 2014 р., м. Краматорськ


Клавак Артем, гр.МТм-61

 • 1 місце в  ІІ етапі конкурсу студентських наукових робіт з систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні, Хмельницький національний університет, квітень 2012р.

Мацківський Олександр, гр.МТм-71

2 місце в номінації «Магістерська дисертація» за роботу “Розробка програмно-технічного комплексу моніторингу верстатів з ЧПК”, 10 квітня 2014 р., м. Краматорськ

 • 1 місце в XV Міжнародній олімпіаді «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні», Хмельницький національний університет, квітень 2012р.

Мацківський Олександр, Скрипник Тарас, Коваль Юрій, гр.МТм-71

 • 1 загальнокомандне місце в XV Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Технологія машинобудування» м. Краматорськ, напрям – завдання від фірми «Pramet Tools», квітень 2012р.

Скрипник Тарас, гр.МТм-71

 • 2місце в студентській науково-технічній конференції «Молода Наука», м. Краматорськ, квітень 2012р.

Гібаленко Микита Ігорович, гр. МТ-01

 • 1місце в університетській олімпіаді НТУУ “КПІ” з дисципліни «Опір матеріалів», березень 2012р.

Білан Анастасія Анатоліївна, гр. МТ-02

 • 3місце в університетській олімпіаді НТУУ “КПІ” з дисципліни «Теоретична механіка», березень 2012р.

Клавак Артем, гр. МТ-61,

 • 1 місце заочного туру ХІІ Міжнародної студентської олімпіади по «САПР та комп’ютерному моделюванню в машинобудуванні», січень 2009 р., Хмельницький національний університет
 • 2 місце очного туру ХІІ Міжнародної студентської олімпіади по «САПР та комп’ютерному моделюванню в машинобудуванні», квітень 2009 р., Хмельницький національний університет
 • 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» (технологічний напрямок), квітень 2009 р., Хмельницький національний університет

Ковальчук Дмитро, гр. МТ-63

 • 1 місце в студентській олімпіаді НТУУ “КПІ” по дисципліні “Деталі машин”, Київ, листопад 2009.
 • 5 місце в студентській олімпіаді НТУУ “КПІ” по дисципліні “ВТ і ТВ”, Київ, травень 2009 р.
 • 2 місце в студентській олімпіаді НТУУ “КПІ” по дисципліні “Теоретична механіка”, Київ, квітень 2008 р.

Баясте Абдолреза, гр. МТі-51,

 • 3 місце очного туру ХІІ Міжнародної студентської олімпіади по «САПР та комп’ютерному моделюванню в машинобудуванні», квітень 2009 р., Хмельницький національний університет,
 • 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» (технологічний напрямок), квітень 2009 р., Хмельницький національний університет

Дзюбич Ігор, гр. МТ-61

 • 5 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді по ВС і ТВ, 2009 р., Миколаїв
 • 1 місце студентської ліги України з регбі у складі команди «Політехнік» НТУУ «КПІ», сезон 2008-2009 р.
 • 1 місце Чемпіонату України по регбі серед команд Вищої ліги (Центральний регіон), сезон 2009 р.

Гуліватенко Денис, гр. МТ-61

 • 3 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді по ВС і ТВ, м. Миколаїв, 2009 р.

Чумак Андрій, гр. МТ-53

 • Виконав науково-дослідницьку роботу за темою: «Автоматизація проектування та дослідження механізму стругального верстата з використанням алгоритмічної мови Pascal та середовища AutoCad і приймав участь у загально-університетській науково-технічній конференції НТУУ «КПІ», 2009 р.

Броль Ярослав, гр. МТ-53, Волинець В.С., гр. МТ-51,

 • 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі знань «Машинознавство» 2008/2009 н.р., березень 2009 р., Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя

Смаглюк Ігор, гр. МТм- 41.

 • 3 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з Технології машинобудування серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації; Східноукраїнський Національний Університет ім. В. Даля, Луганськ, квітень 2009 р.
 • 1 місце в заочному турі XI Міжнародної студентської олімпіади “САПР та комп’ютерне моделювання в машинобудуванні”, м. Хмельницький , Україна, 14-18 квітня 2008 р., за роботу “Автоматизація розробки корпусу редуктора засобами системи T-Flex CAD 3D”.

Галайда Роман, гр. МТ-32

 • 1 місце за роботу «Комп‘ютерне моделювання гнучких систем машинобудування» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з САПР і комп‘ютерного моделювання в машинобудуванні (технологічний напрямок), Хмельницький національний університет, 14-18 квітня 2008 року.
 • 2 місце в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт „Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні (технологічний напрямок)”, тема роботи: “Моделювання машинобудівного виробництва у середовищі “GALAXY” (у співавторстві з Лашиною Ю. В.), Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, квітень 2006
 • 3 місце у ІІ етапі Міжнародної студентської олімпіади „Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”, очний тур, Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, квітень 2006.
 • 2 місце у ІІ етапі Міжнародної студентської олімпіади „Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні” очний тур, Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, квітень 2005
 • 2 місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу наукових робіт „Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”, тема роботи: “Транслятор тривимірних моделей” Хмельницький національний університет, м. Хмельницький,, квітень 2005.
 • диплом ІІ ступеня з Систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні, наказ МОН України №518 від 07.09.2005р.
 • 2 місце у заочній Міжнародній студентській олімпіаді „Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”, Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, грудень 2004

Лашина Юлія, гр. МТ-22

 • 1 місце конкурсі наукових робіт студенті і аспірантів з “Машинознавства”, березень 2009 р., м. Тернопіль
 • 2 місце в конкурсі НТУУ “КПІ” на кращу магістерську дисертацію, Київ, листопад 2008.
 • 1 місце у ІІ етапі Міжнародної студентської олімпіади „Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні” заочний тур, Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, січень 2006.
 • 3 місце у ІІ етапі Міжнародної студентської олімпіади „Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”, очний тур, Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, квітень 2006.
 • 2 місце в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт з Систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні (технологічний напрямок), тема роботи: “Моделювання машинобудівного виробництва у середовищі “GALAXY” (у співавторстві з Галайдою Р. В), квітень 2006.
 • 3 місце в заочному турі Всеукраїнської Олімпіади з САПР і комп‘ютерного моделювання у машинобудуванні, листопад 2003 р., Технологічний університет Поділля, м. Хмельницький (результати були оприлюднені у січні 2004 р.)
 • 4 місце в заочному турі Всеукраїнської Олімпіади з САПР і комп‘ютерного моделювання у машинобудуванні, листопад 2002 р., Технологічний університет Поділля, м. Хмельницький (результати були оприлюднені у січні 2003 р.)

Пасічник Іван, гр.МТ-41

2 місце в заочному турі Міжнародної студентської олімпіаді з систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в  машинобудуванні, Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, 2007 р.

Cписок Forbes “30 Under 30 Europe Manufacturing & Industry 2016: Building The Future With Robots And Green Tech” найталановитіших молодих людей Європи у галузі виробництва та промисловості, 2016р.


Сізіков Андрій, гр. МТ-22

диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді з технології машинобудування, Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ, 2007 р.


Кваша Ігор

3 місце у Всеукраїнській олімпіади з технології машинобудування, квітень 2006 р., Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ


Гіріч Андрій

2 місце у  Всеукраїнській олімпіаді з технології машинобудування, квітень 2005 р., Дніпродзержинський державний технічний університет, м. Дніпродзержинськ


Вітряк Олег

3 місце в особистій першості Всеукраїнської олімпіади з технології машинобудування, що відбулася 23-26 квітня 2005 року в м. Дніпродзержинськ на базі Дніпродзержинського державного технічного університету


Котов Микола

 • 3 місце у ІІ етапі Міжнародної студентської олімпіади „Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні” очний тур, Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, квітень 2005
 • диплом ІІІ ступеня з Систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні, наказ МОН України №518 від 07.09.2005р.

Урісман Михайло, гр.  МТ-91

 • 4 місце в головній номінації „Комп‘ютерне моделювання і проектування” у Відкритому Всеросійському конкурсі дипломних і курсових проектів, виконаних із застосуванням продуктів T-FLEX, жовтень 2003 р., ВАТ „Топ Системи”, м. Москва

Сильченко Олександр, гр. МТ-82

 • 3 місце в Конкурсі НТУУ „КПІ” на кращий дипломний проект
 • 4 місце в головній номінації „Комп‘ютерне моделювання і проектування” у Відкритому Всеросійському конкурсі дипломних і курсових проектів, виконаних із застосуванням продуктів T-FLEX, жовтень 2003 р., ВАТ „Топ Системи”, м. Москва

Слободяник Дмитро, гр. МТ-81

 • 2 місце в заочному турі Всеукраїнської Олімпіади з САПР і комп‘ютерного моделювання у машинобудуванні, листопад 2002 р., Технологічний університет Поділля, м. Хмельницький (результати були оприлюднені у січні 2003 р.)

Кірдан Віталій, ст. гр. МТ-01

 • 1 місце в номінації „Комп‘ютерне моделювання для навчального процесу” у Відкритому Всеросійському конкурсі дипломних і курсових проектів, виконаних із застосуванням продуктів T-FLEX, жовтень 2003 р., ВАТ „Топ Системи”, м. Москва
 • 2 місце у Всеукраїнській Олімпіаді з САПР і комп’ютерного моделювання у машинобудуванні, квітень 2004 р., Технологічний університет Поділля, м. Хмельницький

Семенченко Тарас, гр. МТ-93

 • 1 місце командної першості Всеукраїнської олімпіади з технології машинобудування, квітень 2003 р., Дніпропетровський державний технічний університет, м. Дніпропетровськ

Стаценко Євген,  гр. МТ-93

 • 1 місце командної першості Всеукраїнської олімпіади з технології машинобудування, квітень 2003 р., Дніпропетровський державний технічний університет, м. Дніпропетровськ

Нескоромюк Олександр, гр. МТ-01

 • 1 місце у Всеукраїнській Олімпіаді з САПР і комп’ютерного моделювання у машинобудуванні, квітень 2003 р., Технологічний університет Поділля, м. Хмельницький
 • 1 місце у Всеукраїнській Олімпіаді з САПР і комп’ютерного моделювання у машинобудуванні, квітень 2004 р., Технологічний університет Поділля, м. Хмельницький
 • 2 місце в головній номінації „Комп‘ютерне моделювання і проектування” у Відкритому Всеросійському конкурсі дипломних і курсових проектів, виконаних із застосуванням продуктів T-FLEX, жовтень 2003 р., ВАТ „Топ Системи”, м. Москва