Запрошуємо поступити в магістратуру за найбільш універсальною програмою: Технологія машинобудування! Наші випускники на 100 відсотків затребувані на фірмах і підприємствах України. Шукайте у списку освітню програму “Технологія машинобудування” (спеціальність 131).

Основний фокус освітньої програми полягає у спеціальній освіті в галузі прикладної механіки, технології машинобудування, управління верстатами з ЧПК, технології виготовлення деталей і складання вузлів машин, застосування адитивних технологій та їх використання в парадигмі Industry 4.0 у всіх сферах виробничої діяльності.

Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в фірмах Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впровадження автоматизованих виробничих комплексів на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують роботизовані технології.

Навчання за освітньо-професійною програмою триває 1 рік 4 місяці, за освітньо-науковою триває 1 рік 9 місяців.

Дуальне навчання

Протягом магістратури ти можеш вчитись та офіційно працювати по спеціальності.

Стипендія

Наразі стипендія на нашій спеціальності складає 1660 грн/міс., а підвищена 2416 грн/міс. Ти можеш вибороти також іменну стипендію розміром понад 2500 грн/міс.

Порядок вступу

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно обов’язково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

Для вступу також необхідно буде скласти фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист.

Необхідні результати та вагові коефіцієнти для вступу за державним замовленням:

  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – ТЗНК – 0,2
  2. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – іноземна мова – 0,2
  3. Фаховий іспит – 0,6
  4. + Мотиваційний лист

Ти вирішив змінити фах після одержання диплома бакалавра? Додаткове вступне випробування складати не потрібно. Але скласти ЄВІ й ЄФВВ (за потреби) або фахове випробування потрібно обов’язково.

Мінімальний конкурсний бал для вступу за державним замовленням – 130.

Комплексне фахове випробування

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Технологія машинобудування» за спеціальністю 131 Прикладна механіка у 2024р.

Графік проведення вступної кампанії

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет. Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 07 травня до 29 травня (до 18.00) та з 24 червня до 15 липня скласти його.

У зв’язку з правовим режимом воєнного стану можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями! 

Контакти відбіркової комісії

Контакти відбіркової комісії НН ММІ:
Електронна пошта: mmi_vstup@lll.kpi.ua
Телефон гарячої лінії кафедри ТМ: +38 (099) 935-72-01

Адреса приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»:
вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ. Відбіркова комісії на нашу спеціальність знаходиться в аудиторії 144 (4 поверх).
Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Email: pk.kpi@lll.kpi.ua

Найсвіжіша інформація від приймальної комісії

  • Міністерство освіти та науки України затвердило зміни до Порядку прийому на 2024 рік (Наказ МОН України №690), відповідно до […]
  • КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує 18 травня 2024 року з 10:00 до 15:00 усіх бажаючих на День відкритих дверей […]
  • Що таке ваучер та хто має право вступати за ним? Ваучер на навчання видається міжрегіональними, регіональними центрами зайнятості, їхні […]
  • УВАГА! Термін подачі заявок-анкет для реєстрації на складання ЄВІ / ЄФВВ в основну сесію завершено!   Шановні вступники! З […]
  • Перелік закордонних населених пунктів, на території яких у 2024 році буде створено пункти проведення ЄФВВ під час основної сесії […]