Якщо ти скоро закінчиш школу, та отримаєш атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав тести ЗНО — саме час обрати майбутню професію. Ми пропонуємо освоїти спеціальність “Прикладна механіка”. А саме освітню програму “Технологія машинобудування” (серед своїх просто “Техмаш”). Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра — перший рівень вищої освіти. Навчання буде тривати 4 роки. За результатами ти отримаєш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні — в магістратурі.
Про освітню програму “Технології машинобудування”
Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «Прикладна механіка» ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки — це спеціальність «Прикладна механіка».
Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в кампаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впровадження автоматизованих виробничих комплексів на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують роботизовані технології.
Стипендія
Наразі стипендія на нашій спеціальності складає 1660 грн/міс., а підвищена 2416 грн/міс. Ти можеш вибороти також іменну стипендію розміром понад 2500 грн/міс.
Більшість наших студентів навчається за держзамовленням (безкоштовно). Ті, хто захоче вчитись за контрактом буду сплачувати 27,9 тис.грн. на рік.
Вступ на спеціальність 131 освітньої програми Технологія машинобудування
У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років).
Для довідки прохідний бал на нашу спеціальність становив:
- 2018р. – 108 б.
- 2019р. – 135,5 б.
- 2020р. – 131,83 б.
- 2021р. – 135,56 б.
- 2022р. – 130,3 б.
- 2023р. – 130,095 б
Ліцензований обсяг у 2024 році становить 270 місць очної форми навчання.
Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.
Терміни етапів приймальної компанії
Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 01 липня, а подавати заяви – з 19 липня до 31 липня. Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 05 серпня, а до 08 серпня ти маєш підтвердити в особистому електронному кабінеті вибір місця навчання та подати оригінали документів особисто або з допомогою накладання кваліфікованого електронного підпису.
Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в 2024 році.
Вступ іноземних громадян
Прийом іноземних громадян на 1 курс КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснюється за умови:
- наявності повної загальної середньої освіти;
- успішного проходження вступного випробування (співбесіди);
- запрошення університету.
Вступні випробування при прийомі на 1 курс проходять з:
- математика
- фізика (або хімія, або біологія)
- українська (або англійська) мова
Вартість навчання 2000$ української мовою або 2300$ за навчання в англомовних групах.
Подробиці знаходяться на сайті Центра міжнародної освіти. Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі.
Вступ з тимчасово окуповані території
Якщо ти проживаєш у Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Запорізької областях або на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя то ти можеш вступити до нас на навчання в межах квоти-2 (10% від максимального обсягу державного замовлення).
Контакти відбіркової комісії
Контакти відбіркової комісії НН ММІ:
Електронна пошта: mmi_vstup@lll.kpi.ua
Телефон гарячої лінії кафедри ТМ: +38 (099) 935-72-01
Адреса приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»:
вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ. Відбіркова комісії на нашу спеціальність знаходиться в аудиторії 144 (4 поверх).
Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Email: pk.kpi@lll.kpi.ua
Корисні посилання
Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського
Найсвіжіша інформація від приймальної комісії
- КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує 14 грудня 2024 року з 10:00 до 14:00 усіх бажаючих на День відкритих дверей […]
- Денна та заочна форми здобуття освіти на основі НКР6 (бакалавр) На основі НКР6 (бакалавр) Денна Заочна
- Денна та заочна форми здобуття освіти на основі НКР6 (бакалавр) Денна Заочна
- На численні прохання вступників, які не встигли вчасно подати документи для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра, […]
- До уваги вступників 2024 року, 13 вересня уряд ухвалив зміни до Постанови про реалізацію пілотного проєкту щодо надання державних […]