Кафедра технології машинобудування має широкі зв’язки з колегами за кордоном. У співпраці з партнерами виконуються спільні наукові дослідження, готуються фахівці різних рівнів, проводяться національні та міжнародні конференції.

На сьогоднішній день контингент іноземних студентів кафедри налічує 60 осіб, з яких більше половини навчається англійською мовою.

Студенти кафедри активно беруть участь у програмі подвійного диплому з університетом  Отто-фон-Геріке (м. Магдебург, Німеччина).

Кафедра технології машинобудування є одним з виконавців міжнародного освітнього проєкту  NTNU-KPI Collaboration within Industry 4.0 Education.

У співробітництві з Boeing – Progresstech-Ukraine (США-Україна) виконується координація робіт з підготовки спеціалістів вищої професійної освіти. В рамках цього співробітництва проходять стажування на підприємствах фірми Boeing та підготовка магістрів за програмою дуальної освіти. Кафедра активно співпрацює з Gene Haas Foundation. В навчальному процесі успішно використовується спільний навчальний центр «The Educational – Training Centre ‘NTUU “KPI” – HAAS’».