Якщо ти скоро закінчиш школу, та отримаєш атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав тести ЗНО — саме час обрати майбутню професію. Ми пропонуємо освоїти спеціальність “Прикладна механіка”. А саме освітню програму “Технологія машинобудування” (серед своїх просто “Техмаш”). Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра — перший рівень вищої освіти. Навчання буде тривати 4 роки. За результатами ти отримаєш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні — в магістратурі.

Про освітню програму “Технології машинобудування”

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «прикладна механіка» ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки — це спеціальність «Прикладна механіка».

Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в кампаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впровадження автоматизованих виробничих комплексів на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують роботизовані технології.

Стипендія

Наразі стипендія на нашій спеціальності складає 1660 грн/міс., а підвищена 2416 грн/міс. Ти можеш вибороти також іменну стипендію розміром понад 2500 грн/міс.

Більшість наших студентів навчається за держзамовленням (безкоштовно). Але варто подивитись вартість навчання у 2022/2023 навчальному році.

Сертифікати ЗНО та НМТ

У 2023 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів.

Мінімальний конкурсний бал, розрахований за коефіцієнтами – 125.

Для довідки прохідний бал на нашу спеціальність становив:

• у 2018р. – 108 б.
  • у 2019р. – 135,5 б.
  • у 2020р. – 131,83 б.
  • у 2021р. – 135,56 б.

Ліцензований обсяг у 2023 році на нашу спеціалізацію Технологія машинобудування становить 50 місць очної форми навчання.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Мотиваційні листи не оцінюються, а розглядаються. Результати розгляду мотиваційних листів використовуються для впорядкування вступників у разі однакового конкурсного бала та пріоритетності заяв.

Терміни етапів приймальної компанії

Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 03 квітня та триватиме місяць. Основна сесія НМТ буду проводитись з 05 червня до 23 червня в Україні та 41 країні світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни.

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році

Вступ іноземних громадян

Прийом іноземних громадян на 1 курс КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснюється за умови:

• наявності повної загальної середньої освіти;
  • успішного проходження вступного випробування (співбесіди);
  • запрошення університету.

Вступні випробування  при прийомі на 1 курс проходять з:

• математика
  • фізика (або хімія, або біологія)
  • українська (або англійська) мова

Подробиці знаходяться на сайті Центра міжнародної освіти. Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі.

Контакти відбіркової комісії

Контакти відбіркової комісії НН ММІ:
Електронна пошта: mmi_vstup@ukr.net mmi_vstup@lll.kpi.ua
Телефон гарячої лінії НН ММІ: +38 (097) 131-85-65

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»:
Офіційний сайт
вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ. Відбіркова комісії на нашу спеціальність знаходиться в аудиторії 144 (4 поверх).
На період карантину звертайтеся за телефоном: +38 (097) 694-50-58
Email: pkkpiua@gmail.com

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського

Інформація для вступників – іноземних громадян