Якщо ти скоро закінчиш школу, та отримаєш атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав тести ЗНО — саме час обрати майбутню професію. Ми пропонуємо освоїти спеціальність “Прикладна механіка”. А саме освітню програму “ТМ”. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра — перший рівень вищої освіти. Навчання буде тривати 4 роки. За результатами ти отримаєш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні — в магістратурі.

Про освітню програму “Технології машинобудування”

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «прикладна механіка» ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки — це спеціальність «Прикладна механіка».

Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в компаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впровадження автоматизованих виробничих комплексів на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують роботизовані технології.

Стипендія

Наразі стипендія на нашій спеціальності складає 1660 грн/міс., а підвищена 2416 грн/міс. Ти можеш вибороти також іменну стипендію розміром понад 2500 грн/міс.

Сертифікати ЗНО

Приймаються тільки сертифікати 2018 – 2021 років.

Вагові коефіцієнти:

• Українська мова – 0,25;
  • Математика – 0,5;
  • Фізика, або Іноземна мова, або Історія України, або Хімія, або Географія, або Біологія – 0,2;
  • успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО – 0,05.

Останній пункт означає, що твій бал у сертифікаті ФДП буде автоматично помножений на коефіцієнт. Таким чином ти можеш одержати до 10 балів відповідно (5% від 200 балів). Мінімальний конкурсний бал – 125.

Для довідки прохідний бал на нашу спеціальність становив:

• у 2018р. – 108 б.
  • у 2019р. – 135,5 б.
  • у 2020р. – 131,8 б.

Ліцензований обсяг на нашу спеціальність 250 осіб. На заочну форму 10 осіб. Перша і друга квоти становят 15 і 32 осіб відповідно. Передбачені квоти для заочного відділення.

Заяви приймаються тільки в електронній формі, крім визначених у Правилах прийому випадків. Необхідні документи.

Терміни етапів вступної компанії дивиться на сайті Приймальної комісії

Вступ за дипломом молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра

Дивись в окремому розділі

Вступ іноземних громадян

Прийом іноземних громадян на 1 курс КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснюється за умови:

• наявності повної загальної середньої освіти;
  • успішного проходження вступного випробування (співбесіди);
  • запрошення університету.

Вступні випробування  при прийомі на 1 курс проходять з:

• математика
  • фізика (або хімія, або біологія)
  • українська (або англійська) мова

Подробиці знаходяться на сайті Центра міжнародної освіти. Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі.

Терміни етапів приймальної компанії

• Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів       01 липня 2021 року
  • Строки проведення творчих конкурсів, вступних випробувань          01 липня – 12 липня 2021 року
  • Початок прийому заяв та документів       14 липня 2021 року
  • Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які складають творчий конкурс, вступні випробування (співбесіду) 16 липня 2021 року, 18-00
  • Строки проведення співбесід          17 липня 2021 року
  • Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 по 12 липня          23 липня 2021 року, 18-00
  • Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення          не пізніше 12-00 28 липня 2021 року
  • Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення    не пізніше 18-00 02 серпня 2021 року
  • Закінчення строку виконання вступниками, які отримали рекомендацію, вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб      не пізніше 17-00 12 серпня 2021 року
  • Терміни зарахування вступників     за державним замовленням          не пізніше 09 серпня 2021 року
  • Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб      не пізніше 17 серпня 2021 року

Контакти відбіркової комісії

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ. Відбіркова комісії на нашу спеціальність знаходиться в аудиторії 144 (4 поверх).

На період карантину звертайтеся за телефоном: +38 (097) 694-50-58

Email: pkkpiua@gmail.com

Розклад роботи Приймальної (відбіркових) комісій КПІ ім. Ігоря Сікорського: 16.03.2021 – 15.04.2021 Вівторок – Четвер 14:00-17:00; Понеділок, П’ятниця, Субота, Неділя – вихідні

Корисні посилання