Запрошуємо на навчання на спеціальності “Технологія машинобудування” абітурієнтів з тимчасово окупованих території (ТОТ) України та зон активних бойових дії.

Освітні центри «Донбас-Україна» для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, та «Крим-Україна» для осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у 2022 році у КПІ ім. Ігоря Сікорського працюватимуть з 07 червня до 24 вересня. Вступники, які постійно мешкають на зазначених територіях, мають право вступати в межах квоти-2 (10% від максимального обсягу державного замовлення) для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти. Для участі у конкурсі за державним замовленням в межах квоти-2 необхідно подати документи до 08 серпня.

Якщо ви належите до числа таких осіб, заповніть, будь ласка, відповідну форму реєстрації (буде доступна з 07 червня). Під час заповнення форми вам потрібно завантажити скановані копії документів, які підверджують проживання на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях або тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Після заповнення ви одержите від нас електронний лист, у якому буде вказано порядок подальший дій, час та місце подання особистої заяви.

Будь ласка, уважно вносьте прізвище, ім’я та по батькові. Скановані копії документів мають бути чіткими та якісними.

Документи для участі у конкурсі ви будете подавати особисто у освітньому центрі. Обов’язково візьміть з собою документ, що посвідчує особу (оригінал та копії всіх сторінок з відмітками), документ про здобутий рівень освіти (оригінал та копії), 4 фотокартки 3х4 та інші документи, перелік яких ми надішлемо вам у листі після попередньої реєстрації.

Порядок прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення

Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження

Оцінка імплементації державної політики підтримки абітурієнтів з Криму та ОРДЛО під час вступу до університетів України.

Графік роботи освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

з 07.06.2022 по 24.09.2022
понеділок – четвер
14:00 – 17:00;
(вихідний – п’ятниця, субота, неділя)

Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16
Телефон (Whatsapp, Telegram): +380 (63) 7434757;
E-mail: pk@kpi.ua

Уповноважений заклад середньої освіти:
«Школа Екстернів»
Адреса: м.Київ, пр. Голосіївський, 106/4,