Студенти навчаються в аудиторіях кафедри вже тиждень! З 1 травня 2023р. було запроваджено змішане навчання по окремим дисциплінам. За три роки роботи викладачі майже вперше побачили студентів вживу, а студенти – аудиторії і обладнання.
У викладачів з’являлась скупа сльоза радості при доторканні до обладнання. Студенти взагалі були в культурному шоку від лабораторних вживу.
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/05/stud2023-1-300x225.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/05/stud2023-2-300x225.jpg)
Нагадаємо, що повністю дистанційно навчання було введено ще в березні 2020 року. За увесь цей період студенти виходили в аудиторії тільки один раз на пару місяців змішаного навчання.