Поки наші майбутні магістри готуються до вступного фахового випробування, ми готуємось до нового навчального року і тестуємо наш новенький 3D – принтер CreatBot F430. Він не тільки має велику область друку (400х300х300 мм), закритий корпус з підтримкою постійної температури всередині камери та підігрів платформи, але й оснащений 2 екструдерами: перший – з можливістю нагріву до 260°С, другий екструдер має можливість нагріву до 420°С! Завдяки цьому принтер дозволяє працювати з різноманітними матеріалами, а також реалізувати друк двома матеріалами.
Чекаємо на наших магістрів і сподіваємось, що нове обладнання допоможе у їх майбутніх дослідженнях.
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/08/3d-1-300x225.jpeg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/08/3d-2-300x225.jpeg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/08/3d-3-300x225.jpeg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/08/3d-4-300x225.jpeg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/08/3d-5-300x225.jpeg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/08/3d-6-300x225.jpeg)