Попри всі невзгоди нашого часу навчання є самим головним завданням студента. Війни завжди закінчуються, а знання залишаються з людиною. І у доказ цього, на цьому тижні відбувся захист студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти «Технологія машинобудування» за спеціальністю 131 Прикладна механіка. Ці студенти протягом двох років навчались по програмі освітньо-наукового рівня.

Захист проходив онлайн. Це вже не первий захист на кафедрі в такому форматі, тому організація не викликала ніяких проблем.

Примітно, що серед магістрів захищався студент з Китаю, який навчався в українській групі. Він показав дуже високий рівень знань і заслужено отримав високу оцінку від державної екзаменаційної комісії.