Поки наші студенти готуються здавати сесію, ми готуємось до нового навчального року. Розвиваємо співробітництво з SKF Україна – однією з найвідоміших компаній в галузі розробки, проєктування й виробництва підшипників, ущільнень і систем змащування.

Плануємо спільну розробку і проведення практичних робіт для студентів кафедри технології машинобудування на лабораторній базі ПрАТ «СКФ Україна» щодо складання вузлів з підшипниками кочення в межах навчальної дисципліни «Складальні процеси в машинобудуванні».

Дуже вдячні пану Олександру Литаєву, менеджеру з розвитку продуктових платформ Інструменти з технічного обслуговування, промислові трансмісії, ущільнення ПрАТ «СКФ Україна», який провів тренінг по роботі з продукцією SKF для викладачів кафедри технології машинобудування.