В навчально-тренінговому центрі HAAS, що працює при кафедрі, поповнення обладнання. Це настільний фрезерний верстат “Haas Desktop Mill”. Незважаючи на невеликий розмір, він має всі функції повнорозмірних верстатів, у тому числі повнофункціональну систему управління Haas, робочий стіл 440х240мм с Т-образними пазами та шпиндель 15000 об/хв з конусом ER11. Ріже пластик, віск і інші м’які матеріали. А також може працювати в режимі плотера.

Станок знаходиться на постійній основі в спеціалізованому кафедральному класі по навчанню програмування верстатів з ЧПК. В подальшому планується придбати для нього спеціальний стіл.

Таких маленьких, але потужних верстатів в лінійці HAAS ми ще не бачили. Отже прізвисько “Хаасік” до нього приліпилось миттєво ))