Ми вже писали про зміну керівництва кафедри. Крім цього, повідомляємо, що на кафедру повертається Шуплєцов Данило Костянтинович. Він практично завершив аспірантуру на кафедрі, але з особистих причин був змушений перервати на рік свою наукову та педагогічну діяльність.

Войтенко Володимир Іванович

Але не обійшлось і без втрат. За сімейних обставин звільнився Ткач Ігор Ігорович. А на заслужений відпочинок пішов к.т.н., доцент Войтенко Володимир Іванович. Він автор 1 монографії, 24 наукових статей, 3 авторських свідоцтв та 10 свідоцтв авторського права на твір. Він відпрацював на кафедрі 51 рік, з яких 40 років викладав дисципліну САПР ТП. На той час, у 80-ті роки, цей предмет був, мабуть, найскладнішим у навчальному плані кафедри.

В найближчі часи відбудуться також зміни у складі навчально-допоміжного персоналу кафедри. Слідкуйте за оновленнями.

ų 嬠“Кадри вирішують все! Частина 2”