7 жовтня представники кафедри зустрілись з ліцеїстами ОЗО Немішаївського ліцею №2. Було презентовано і розказано про Технологію машинобудування та про її роль у рамках спеціальності 131 Прикладна механіка. Розповіли про те, як відбувається навчання студентів в сучасних умовах, про можливості не тільки вчитись, но і гарно проводити вільний час у секціях і гуртках. Майбутні абітурієнти також дізналися про сучасний значний ріст замовлень на машинобудівних заводах і величезну затребуваність інженерів на таких підприємствах.

Хочемо подякувати за організацію зустрічі директору ліцею Аліні Володимирівні Федоренко та її заступнику Вікторії Романівні Нагорних за надану можливість та допомогу у проведенні даного заходу.

А ліцеїстам 11А та 11бкласів ліцею №2 бажаємо вдумливо зробити свій вибір спеціальності, яку будуть освоювати в вузі.