В цьому році 24 вересня усі машинобудівники країни святкували своє професійне свято. Напередодні президент України, Петро Порошенко підписав указ про відзначення державними нагородами з нагоди Дня машинобудівника. В цьому приказі єдиним представником вузів був відзначений завідувач кафедри технології машинобудування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук Петраков Юрії Володимирович.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування, упровадження передових технологій у виробництво сучасної продукції, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Юрію Володимировичу було присуджено звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!