14-17 травня 2019 р. в Одеському національному політехнічному університеті (м. Одеса) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Технологія машинобудування» зі спеціальності «Прикладна механіка».

В олімпіаді приймали участь 48 студентів з 22-х технічних ВНЗ України. Наша кафедра зайняла найвищі сходинки у всіх категоріях!

1 призове місце в командному заліку посіла команда студентів кафедри технології машинобудування Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського у складі Трибрата К.О. (гр. МТ-81мп), Перевозник К.Р. (гр. МТ-51) та Шугая В.Р. (гр. МТ-51) під керівництвом доцента Фролова В.К.

2 призове місце в індивідуальному заліку виборола студентка Перевозник К.Р.

Одночасно з олімпіадою відбувся Всеукраїнський конкурс магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів за спеціалізацією «Технологія машинобудування» Результати конкурсу наступні:

• дипломний проект бакалавра студента Артюшенка В.В. (гр. МТ-41) на тему «Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення деталі «Важіль гідротурбіни» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом I ступеня;
  • магістерська дисертація магістра професійного спрямування студента Штефана І.М. (гр. МТ-71мп) на тему «Моделювання динамічних явищ при різанні з використанням ANSYS» (керівник проф. Петраков Ю.В.) – диплом III ступеня;
  • магістерська дисертація магістра наукового спрямування студента Зильова Н.О. (гр. МТ-61м) на тему «Забезпечення якості завершального оброблення головки тазостегнового ендопротеза із кобальто-хромового сплаву» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом I ступеня;
  • магістерська дисертація магістра наукового спрямування студента Руденка Р.О. (гр. МТ-61м) на тему «Оптимізація форми інструментальних оправок при обробленні глухих глибоких отворів» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом I ступеня.