16-19 травня 2017 р. в Одеському національному політехнічному університеті (м. Одеса) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологія машинобудування.

В олімпіаді приймали участь 50 студентів з 22-х технічних ВУЗів України.

ІІІ призове місце в командному заліку посіла команда студентів кафедри технології машинобудування Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського у складі Руденка Р.О. (гр. МТ-61м), Зварича В.І. (гр. МТ-32) та Тура І.М. (гр. МТ-32) під керівництвом доцента Фролова В.К.

ІІ призове місце в індивідуальному заліку виборов студент Зварич В.І. (гр. МТ-32).

Доцента Фролова В.К. визнано одним з кращих викладачів-керівників команд зі спеціальності «Технологія машинобудування» та відзначено пам’ятним призом – монографією-мемуарами професора В.С. Гусарєва «Технологи машиностроения», яка щойно вийшла з друку до 100-річчя ОНПУ.

Одночасно з олімпіадою відбувся Всеукраїнський конкурс магістерських дисертацій та дипломних проектів спеціалістів і бакалаврів зі спеціальності «Технологія машинобудування»

Результати конкурсу наступні:

• дипломний проект бакалавра студента Руденка Р.О. (гр. МТ-21) на тему «Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення деталі «Корпус секції золотникової» (керівник доц. Фролов В.К.) – диплом I ступеня;
  • дипломний проект спеціаліста студента Романовича С.Г. (гр. МТ-42с) на тему «Конструкторсько-технологічне забезпечення виготовлення деталі «Стрингер» (керівник доц. Кореньков В.М.) – диплом III ступеня;
  • магістерська дисертація студента Шуплєцова Д.К. (гр. МТ-41м) на тему «Автоматичне управління контурним фрезеруванням за апостеріорною інформацією» (керівник проф. Петраков Ю.В.) – диплом I ступеня.