Вітаємо нашого студента Шугая Владислава з перемогою в 22-ій всеукраїнській олімпіаді за напрямом “Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”! Олімпіада проходила в Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” на кафедрі “Теорії і системи автоматизованого проектування механізмів і машин”.

Владислав Шугай посів третє місце серед більш ніж 30 учасників. Це одна з найбільш специфічних олімпіад, коли учасники вибирають одну з декількох завдань, а сам процес рішення має перерву на обід. Рішення задач вимагає як навичок використання САПР, так і навичок програмування.

Вітаємо Владислава із заслуженою перемогою! А його керівнику, професору Воронцову Борису Сергійовичу, бажаємо подальших творчих успіхів!