В цьому році стенд нашої кафедри на фестивалі КПІабітФесті заграв новими фарбами, точніше новими роботами. Фірма КУКА Україна надала промислового робота який взаємодіяв з відвідувачами фестивалю. Абітурієнти могли отримати від робота пам’ятну пластинку з випаленою лазером емблемою. Або отримати листочок з емблемою кафедри, яку намалював фломастером робот.

Програмуванням робота займались студент Дворнік Володимир та випускник-магістр кафедри Юрій Сивура. Володимир навчається і працює у фірмі КУКА Україна по програмі дуальної освіти. Він опановує дисципліни в КПІ і одночасно займається програмуванням і обслуговуванням промислових роботів на підприємстві.

В наступному семестрі планується провести заняття по управлінню промисловими роботами і іншим студентам спеціальності Технологія машинобудування четвертого курсу.

Хочеш бути в курсі події роботехніки? Під’єднуйся до соціальних мереж: