24–26 квітня 2019 р. в Державному університеті «Житомирська політехніка» відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)».

12 березня 2019 р. на підставі рецензування та відкритого обговорення 47 студентських наукових робіт, що надійшли на конкурс із 24 вищих навчальних закладів України, авторам кращих робіт надіслано запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

На підсумкову конференцію прибуло 20 авторів наукових робіт і 8 наукових керівників із 14 навчальних закладів. Конкурсною комісією у складі 24-х викладачів-науковців заслухано 18 робіт, в тому числі 4 роботи – по Skype.

Студенти кафедри технології машинобудування ММІ нагороджені Дипломами II ступеня:

Перевозник Катерина (гр. МТ-51),науковий керівник доцент В.К.Фролов, за наукову роботу «Вплив статичної та динамічної жорсткості консольних інструментів на точність оброблюваних отворів»;

Трибрат Костянтин (гр. МТ-81мп), науковий керівник професор Ю.В.Петраков, за наукову роботу «Усунення вібрацій при точінні»