В п’ятницю 04.10.2024 представники однієї з найкращих технологічних інженерних компаній України фірми ІТЦ Технополіс провели на базі кафедри Технологія машинобудування майстерклас для студентів з роботи на різьбонарізному маніпуляторі фірми Roscamat Mosquito. Після презентації ІТЦ Технополіс подарували маніпулятор нашій кафедрі разом з витратними матеріалами. Він буде використовуватися в курсі Технологія машинобудування при проведенні практичних робіт.

Цей маніпулятор дозволяє виконувати різні завдання, пов’язані з нарізкою внутрішньої різьби в важкодоступних місцях, на великогабаритних деталях та інше. Студентів ознайомили з принципами роботи даного маніпулятора, після цього самостійно могли власноруч переконатися, як легко ним користуватися і отримувати внутрішню різьбу, як наскрізну так і глуху. Також студенти навчилися одразу перевіряти придатність отриманої різьби за допомогою різьбових калібрів.

Ще раз хочемо подякувати фірмі ІТЦ Технополіс та її співробітникам Руслану Христичу та Назаруку Євгену за проведений майстер клас і чудовий подарунок.

Доречи, цей майстер клас проводився в відремонтованій та оновленій лабораторній аудиторії кафедри 101-18. Виражаємо окрему подяку за допомогу в ремонті фірмам ДП Абпланалп Україна, ІТЦ Технополіс, Прогрестех-Україна та ТОВ Parashar Industries.