На запрошення фірми Вентс, вітчизняного флагмана машинобудування у галузі виробництва вентиляційних систем  і за їх сприяння 20.09.2024 підприємство відвідали дві групи майбутніх інженерів-технологів МТ-41(1 курс) та МТ-31(2 курс) , яких потребує це підприємство. Вони ознайомилися з особливостями сучасних виробничих процесів на даному підприємстві, з продукцією яка випускається.

Приємно було зустріти у виробничому цеху нашого студента 5 курсу магістра Антона Литвиненка, який тут працює інженером-технологом на дільниці складання виробів. Антон ознайомив студентів молодших курсів з особливостями організації технологічного процесу складання виробів.

Також зі студентами зустрілися представники відділу Відділ підбору персоналу, які розповіли про кар’єру на даному підприємстві її особливості і запросили приєднатися до їхнього дружнього колективу.

Дякуємо підприємству за цікаву і теплу зустріч, хотілось подякувати представникам підприємства з відділу оцінки та розвитку персоналу департаменту управління персоналу  Коломієць Вікторії Михайлівні та Андріянову Олександру Миколайовичу за допомогу та організації даного заходу.