30 серпня, напередодні навчального року, в КПІ ім.Ігоря Сікорського пройшов День першокурсника. Урочисті зустрічі, толкові поради, цікаві локації чекали вже в минулому абітурієнтів нашого вузу.

Пройшло знайомство першого курсу і з нашою кафедрою. 24 студента провели по аудиторіям кафедри. Продемонстрували роботу сучасних американських верстатів з числовим програмним керуванням, показали лабораторію адитивних технології. А головне познайомили з куратором і розповіли нюанси їх навчання в першому семестрі.

Бажаємо першому курсу наснаги в навчанні, самоконтролю в самостійному житті, розвитку не тільки в навчанні, но і в особистих хобі, а саме головне, скорішої нашої перемоги для повноцінного навчання в аудиторіях!