23 листопада на нашій кафедрі відбудеться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2021. Він буде проходити за компетенцією “Роботи на верстатах з програмним керуванням”.

WorldSkills International — це міжнародна некомерційна асоціація яка офіційно була заснована в 1953 році. Проте перші змагання робочих проводилися вже в другій полові 1940-х років. У діяльності організації беруть участь 74 країни.

Змагання проводяться у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу, та виконати ряд практичних завдань. Взяти участь у конкурсі зможуть учні закладів професійної освіти, які навчаються за профільними напрямами, а також кваліфіковані робітники віком до 22 років, які вже працюють. На сьогоднішній день це найбільше змагання з подібних в світі.

Згідно наказу МОН України N481 від 28 квітня 2021 року “Про організацію та проведення 1-го етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” конкурс організовано зокрема з метою популяризації робітничих професії та професійної орієнтації молоді.

Спонсором конкурсу виступає компанія Абпланалп Україна яка надає комплексні технологічні рішення для підприємств. Вона поставляє верстати та інструменти «під ключ» з технологією обробки деталі замовника відповідно до його технічного завдання.

Для участі у конкурсі потрібно ознайомитись з наступними документами:

Відповідальний за компетенцію – координатор учбово-тренінгового центру HAAS Шуплєцов Данило Костянтинович +380 50 296 1335

Нагадаємо, що у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine у 2019 році взяли участь 1191 учасник, з них 908 учнів профтехів, 140 студентів вишів та 141 молодий робітник з 24 областей України. До фіналу у 2020 році увійшли більше 90 учасників, також до складу журі, традиційно, увійшли експерти, досвідчені фахівці робітничих професій та представники бізнесу.