Наша кафедра як ніхто інший дуже щільно зв’язана с компанією Прогрестех – багатолітнім інжиніринговим підрядником Boeing. Для випускників бакалаврату з’явилась слушна нагода поєднувати подальше навчання з роботою по спеціальності. Стань учасником спільної програми підготовки магістрів з компанією Progresstech-Ukraine.

Як це зробити? Здай ЄВІ. Зареєструйся для участі в програмі до 20 липня 2021 року. Здай фаховий вступний іспит за освітньою програмою Технології машинобудування. Отримай рекомендацію до зарахування.

Учасником спільної дуальної магістерської програми КПІ та Прогрестех-Україна може стати той, хто вже має або отримає до кінця липня диплом бакалавра будь-якого технічного вишу України. За умовами програми, майбутні магістри матимуть змогу поєднати навчання в механіко-машинобудівному інституті, КПІ ім. Ігоря Сікорського з роботою в Progresstech-Ukraine на посаді інженера з міцності або інженера-технолога. Деталі програми.