На нашій кафедрі влітку відбулась велика кількість кадрових змін.

Насамперед, ми усім колективом вітаємо зі вступом на посаду завідувача кафедри технології машинобудування доктора технічних наук, професора Охріменка Олександра Анатолійовича!

Передача символічної булави новому завідувачу кафедри
Символічна передача повноважень О.А. Охрименку від Ю.В.Петракова

На світлині Олександр Анатолійович Охрименко відображений з беззмінним на протязі останніх 22 років завідувачем кафедри Юрієм Володимировичем Петраковим.

Юрій Володимирович Петраков очолив кафедру наприкінці непростих 90-х, в 1999-му. На той час державне фінансування кафедри було відсутнє за всіма статтями, окрім заробітної плати викладачів. Ремонти аудиторій, створення комп’ютерних класів, оснащення їх технікою відбувалось виключно за кошти спонсорів – бувших випускників кафедри. Юрій Володимирович разом з викладачами особисто зварювали каркаси для комп’ютерних столів.

Незважаючи на всі труднощі, кафедра під керівництвом Ю.В. Петракова гідно вийшла з кризи, не тільки не розгубила позицій, студентів та викладачів, але й піднялась на новий рівень.

Під керівництвом Юрія Володимировича на кафедрі були створені: кафедральна лабораторія комп’ютерної техніки, Галузева науково-методична лабораторія віртуальних засобів навчання, Навчально – тренінговий центр НТУУ “КПІ” – НААS. Юрій Володимирович – викладач-дослідник НТУУ “КПІ” 2006 та 2009 років. У 2017 році за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування, впровадження передових технологій у виробництво сучасної продукції, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Юрію Володимировичу було присуджено звання «Заслужений діяч науки і техніки України». Він автор багатьох підручників, навчальних посібників, монографій, сотень статей і патентів. Під його керівництвом захищені багато докторських та понад десяток кандидатських дисертацій. Дякуємо Юрію Володимировичу за плідну працю!

Продовження кадрового питання тут