Запрошуємо поступити в магістратуру за найбільш універсальною програмою: Технологія машинобудування! Наші випускники на 100 відсотків затребувані на фірмах і підприємствах України. Шукайте у списку освітню програму “Технологія машинобудування” (спеціальність 131).

Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в компаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впровадження автоматизованих виробничих комплексів на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують роботизовані технології.

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору. Ліцензійний обсяг на очну форму 35 місць, а на заочну – 5 місць.

Вступні випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня бакалавра вищої освіти проводяться:
для вступу на спеціальність 131 Прикладна механіка – у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань, складених в рік вступу.

Відповідно до умов прийому до закладів вищої освіти 2021 року при вступі в магістратуру на 131 спеціальність обов’язковим є здача  ЄВІ – єдине вступне випробування з іноземної мови, проводиться у форматі ЗНО. Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВі 2020 та 2021 років.
З завданнями за 2018-2019 рік можна ознайомитися на Тестпорталі

Дуальне навчання

Протягом магістратури ти можеш вчитись та офіційно працювати по спеціальності. Дивиться подробиці по прийму 2021 року на дуальне навчання у наших новинах.

Графік проведення вступної компанії

За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

Консультації до фахових випробувань відбудуться 24.07.2021 о 10:00 і о 12:00 у дистанційній формі. Посилання на конференцію у Zoom (у ручному режимі: номер 744 5752 7789, код доступу: 6ifJQW). Консультації відбуваються як для абітурієнтів, що поступають як на ОНП, так і на ОПП усіх форм навчання.
Вступні фахові випробування відбудуться 26.07.2021 (І сесія) та 27.07.2021 (ІІ сесія) об 11:00 в аудит. 112-18 (очно).

Перелік документів, що потрібні для зарахування в магістратуру.

Контакти відбіркової комісії

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16 (напроти крильця нашої кафедри), м. Київ. Відбіркова комісії на нашу спеціальність знаходиться в аудиторії 144 (4 поверх).

На період карантину звертайтеся за телефоном: +38 (063) 743-47-57

Email: pkkpiua@gmail.com

Розклад роботи Приймальної (відбіркових) комісій КПІ ім. Ігоря Сікорського: 16.03.2021 – 15.04.2021 Вівторок – Четвер 14:00-17:00; Понеділок, П’ятниця, Субота, Неділя – вихідні

Корисна інформація

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Технологія машинобудування» за спеціальністю 131 Прикладна механіка у 2021р.

Склад підкомісії за освітньою програмою з Технології машинобудування: голова: зав. кафедри технології машинобудування д.т.н. проф. Петраков Ю.В.; члени: к.т.н. доц. Біланенко В.Г.; к.т.н. доц. Фролов В.К.; к.т.н. доц. Кореньков В.М.

Перед поданням документів необхідно ознайомитися із правилами прийому в 2021 році

Покрокова інструкція подання електронних заяв

Найсвіжіша інформація від приймальної комісії