Запрошуємо поступити в магістратуру за найбільш універсальною програмою: Технологія машинобудування! Наші випускники на 100 відсотків затребувані на фірмах і підприємствах України. Шукайте у списку освітню програму “Технологія машинобудування” (спеціальність 131).

Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в компаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впровадження автоматизованих виробничих комплексів на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують роботизовані технології.

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору.

Вступні випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня бакалавра вищої освіти проводяться:
для вступу на спеціальність 131 Прикладна механіка – у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань, складених в рік вступу.

Відповідно до умов прийому до закладів вищої освіти 2021 року при вступі в магістратуру на 131 спеціальність обов’язковим є здача  ЄВІ – єдине вступне випробування з іноземної мови, проводиться у форматі ЗНО. Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВі 2020 та 2021 років.
З завданнями за 2018-2019 рік можна ознайомитися на Тестпорталі

Графік проведення вступної компанії

За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

Перелік документів, що потрібні для зарахування в магістратуру.

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ

Увага, розпочато реєстрацію на ЄВІ/ЄФВВ для тих, кто бажає вступити до магістратури. Процедура реєстрації дещо відрізняється для тих, хто завершую у цьому році наш вуз, і для тих, хто завершив його декілька років тому назад, або поступає до нам з інших вузів. Дивитись уважно підказки:

Контакти відбіркової комісії

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16 (напроти крильця нашої кафедри), м. Київ. Відбіркова комісії на нашу спеціальність знаходиться в аудиторії 144 (4 поверх).

На період карантину звертайтеся за телефоном: +38 (063) 743-47-57

Email: pkkpiua@gmail.com

Розклад роботи Приймальної (відбіркових) комісій КПІ ім. Ігоря Сікорського: 16.03.2021 – 15.04.2021 Вівторок – Четвер 14:00-17:00; Понеділок, П’ятниця, Субота, Неділя – вихідні

Корисна інформація

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Технологія машинобудування» за спеціальністю 131 Прикладна механіка у 2021р.

Склад підкомісії за освітньою програмою з Технології машинобудування: голова: зав. кафедри технології машинобудування д.т.н. проф. Петраков Ю.В.; члени: к.т.н. доц. Біланенко В.Г.; к.т.н. доц. Фролов В.К.; к.т.н. доц. Кореньков В.М.

Перед поданням документів необхідно ознайомитися із правилами прийому в 2021 році

Покрокова інструкція подання електронних заяв

Найсвіжіша інформація від приймальної комісії