Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Проектування та виробництво заготовок» для студентів спеціальності 131. «Прикладна механіка». Проектування та виробництво литих заготовок. (Частина I). Укладачи: Добрянський С.С., к.т.н., доц., Малафєєв Ю.М., к.т.н., доц. / НТУУ «КПІ», 2017. – 42ст.

Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Проектування та виробництво заготовок» для студентів 131. «Прикладна механіка». Проектування та виробництво штампованих заготовок. (Частина ІІ). Укладачи: Добрянський С.С., к.т.н., доц., Малафєєв Ю.М. к.т.н., доц. / НТУУ «КПІ», 2017. – 70ст.

Методичні вказівки до лабораторних занять та самостійної роботи з дисципліни «Проектування та виробництво заготовок» для студентів спеціальності 131. «Прикладна механіка». Розробка креслення та технології виготовлення литої заготовки. (Частина І, довідковий матеріал). Укладачи: Добрянський С.С., к.т.н., доц., Малафєєв Ю.М. к.т.н., доц. / НТУУ «КПІ», 2017. – 70ст.

Методичні вказівки до лабораторних занять та самостійної роботи з дисципліни «Проектування та виробництво заготовок» для студентів 131. «Прикладна механіка». для студентів 131. «Прикладна механіка». Розробка креслення та технології виготовлення штампованої заготовки. (Частина ІІ, довідковий матеріал). Укладачи: Добрянський С.С., к.т.н., доц., Малафєєв Ю.М. к.т.н., доц. / НТУУ «КПІ», 2017. – 81ст.

Методичні вказівки до виконання лабораторно-комп’ютерного практикума з дисципліни «Проектування та виробництво заготовок» для студентів спеціальності 131. «Прикладна механіка». Проектування та виробництво
литих заготовок. (Частина I). Укладачи: Добрянський С.С., к.т.н., доц., Малафєєв Ю.М. к.т.н., доц., Рачинський В.І. / НТУУ «КПІ», 2017. – 36ст.

Методичні вказівки до виконання лабораторно-комп’ютерного практикума з дисципліни «Проектування та виробництво заготовок» для студентів спеціальності 131. «Прикладна механіка». Проектування та виробництво штампованих заготовок. (Частина IІ). Укладачи: Добрянський С.С., к.т.н., доц., Малафєєв Ю.М. к.т.н., доц., Казарян Г.А. / НТУУ «КПІ», 2017. – 36ст.