7 травня на кафедрі було проведено перший етап всеукраїнської олімпіади по Технології машинобудування. Він проводився дистанційно серед студентів Механіко-машинобудівного інституту. В етапі прийняло участь 17 студентів різних курсів з кафедр ТМ і КМ. На протязі 4-х годин вони дистанційно вирішували олімпіадні задачі по Технології машинобудування. Задачі стосувались усього спектру машинобудування: від режимів різання до статистики […]










