Відбулися заняття з курсу оброблення композиційних та спеціальних матеріалів, програму і обладнання якого було оновлено в рамках проєкту uCAREER.

Під час заняття студенти досліджували деламінування вуглеволоконного композиційного матеріалу після свердлильної операції. Вони аналізували вплив режимів різання та геометрії свердла на утворення дефектів. Такі практичні заняття допомагають студентам освоїти сучасними методами оброблення композитів і глибше розуміти процеси, що відбуваються під час механічної обробки.

Метою проєкту uCAREER є створення інноваційних, орієнтованих на роботодавця сертифікатних програм, за якими готуватимуть креативних і компетентних інженерів за спеціальністю “Прикладна механіка”, що відповідає пріоритетам Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості на 2021 – 2030 роки. Фінансується він Державним департаментом США за підтримки Посольства США в Україні у межах “Програми малих грантів публічної дипломатії”.