Успішно пройшли захисти магістрів, що навчались по освітньо-наукової програмі. І хоча студенти вийшла на змішану форму навчання, задля безпеки захист відбувався в дистанційному режимі. Були представлені роботи по базуванню заготовок за допомогою фотореєстрації (магістр Володимир Кучер) та по різанню композиційних матеріалів (магістр Вадим Пронін).
Бажаємо випускникам подальшої наснаги і знайти свій правильний шлях в житті!
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/05/mahistry-naukovi-01-300x168.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/05/mahistry-naukovi-02-300x164.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/05/mahistry-naukovi-03-300x165.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/05/mahistry-naukovi-04-300x162.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/05/mahistry-naukovi-05-300x163.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/05/mahistry-naukovi-06-1-750x413.jpg)