У цю середу пройшла конференція “Орієнтування та залучення студентів другого курсу до науково-дослідної роботи кафедри”. На ній викладачі нашої кафедри розповідали студентам другого курсу про їх наукові напрямки. Студенти вже з перших років навчання можуть долучитись до наукових досліджень, що в подальшому допоможе їм при вступі до магістратури і аспірантури. Також за результатами наукової діяльності студенти можуть отримувати додаткові бали до рейтингу, що підвищує їх шанси на отримання як звичайної, так і підвищеної стипендії.
На конференції виступили:
- Професор Петраков Ю.В. з привітальним словом і описом його наукового напрямку – управління процесами різання.
- Доцент Лашина Ю.В. та професор Воронцов Б.С. з новими технологіями виробництва заготовок на основі адитивних технології.
- Асистент Шуплецов Д.К. та доцент Кореньков В.М., які описали особливості обробки на верстатах з ЧПК.
- Заступник завідувача кафедри з наукової роботи доцент Фролов В.К. розповів про роль науково-дослідної роботи, участь у конкурсах студентських наукових робіт, олімпіадах, конференціях.
Відео-запис конференції:
Скріншоти проведення конференції:
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-1-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-2-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-3-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy4--300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-5-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-6-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-7-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-8-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-9-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-10-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-11-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-12-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-13-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-14-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-15-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-16-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-17-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-18-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-19-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-20-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-21-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-22-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-23-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-24-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-25-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-26-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-27-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-28-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-29-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-30-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-31-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-32-300x169.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/bez-nazvy-33-300x169.jpg)