У першому корпусі відбулось вручення дипломів нашим випускникам – магістрам. В цьому році вони навчались і писали свою магістерську дисертацію дистанційно. Але усі ті, хто успішно захистився, могли отримати диплом з рук завідувача кафедри наживо.
В цьому році, в силу об’єктивних причин, захистились вісім магістрів. І не усі змогли бути присутніми на церемонії. Але серцем і думками вони були в цій залі.
Бажаємо випускникам знайти свій максимально вдалий життєвий шлях, реалізувати себе якісним спеціалістом-машинобудівником і с гордістю несли звання магістра-випускника КПІ!
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_5368685618395202883_y-300x225.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_5368685618395202872_y-225x300.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_5368685618395202870_y-225x300.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_5368685618395202877_y-225x300.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_5368685618395202875_y-225x300.jpg)
![](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_5368685618395202884_y-225x300.jpg)