На нашій кафедрі влітку відбулась велика кількість кадрових змін.
Насамперед, ми усім колективом вітаємо зі вступом на посаду завідувача кафедри технології машинобудування доктора технічних наук, професора Охріменка Олександра Анатолійовича!
![Передача символічної булави новому завідувачу кафедри](https://tm-mmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2021/08/img_20210830_125820-750x614.jpg)
На світлині Олександр Анатолійович Охрименко відображений з беззмінним на протязі останніх 22 років завідувачем кафедри Юрієм Володимировичем Петраковим.
Юрій Володимирович Петраков очолив кафедру наприкінці непростих 90-х, в 1999-му. На той час державне фінансування кафедри було відсутнє за всіма статтями, окрім заробітної плати викладачів. Ремонти аудиторій, створення комп’ютерних класів, оснащення їх технікою відбувалось виключно за кошти спонсорів – бувших випускників кафедри. Юрій Володимирович разом з викладачами особисто зварювали каркаси для комп’ютерних столів.
Незважаючи на всі труднощі, кафедра під керівництвом Ю.В. Петракова гідно вийшла з кризи, не тільки не розгубила позицій, студентів та викладачів, але й піднялась на новий рівень.
Під керівництвом Юрія Володимировича на кафедрі були створені: кафедральна лабораторія комп’ютерної техніки, Галузева науково-методична лабораторія віртуальних засобів навчання, Навчально – тренінговий центр НТУУ “КПІ” – НААS. Юрій Володимирович – викладач-дослідник НТУУ “КПІ” 2006 та 2009 років. У 2017 році за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування, впровадження передових технологій у виробництво сучасної продукції, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Юрію Володимировичу було присуджено звання «Заслужений діяч науки і техніки України». Він автор багатьох підручників, навчальних посібників, монографій, сотень статей і патентів. Під його керівництвом захищені багато докторських та понад десяток кандидатських дисертацій. Дякуємо Юрію Володимировичу за плідну працю!
Продовження кадрового питання тут