У понеділок, 12 лютого, в аудиторії кафедри відбулась зустріч з представниками фірми Вентс. Надійний партнер кафедри в сфері працевлаштування і виробничої практики ознайомив магістрів з можливостями і перспективами молодих інженерів на підприємстві.

Було зазначено значну нестачу інженерних кадрів на всіх машинобудівних підприємствах. Тому заводи намагаються максимально залучити молоді кадри. Особливо це стосується виробництва повного циклу (від ідеї до масового виробництва), до яких відноситься і Вентс.

Компанія вже 25 років займається виробництвом вентиляційного обладнання для вирішення будь-яких завдань у галузі вентиляції. Біля 3000 співробітників Вентс кожний день виготовляють понад 30 тис. найменувань продукції. Наші студенти традиційно проходять практику на цьому підприємстві.