Вітаємо директора інжінірінгової компанії “Прогрестех-Україна” з призначенням на посаду віце-прем’єра -міністра з питань стратегічних галузей промисловості!

Впевнені, що Олег Семенович повинен блискуче впоратися з такою складною задачею як становлення нового міністерства. Адже керівництво однієї з найпрестижніших в Україні інженірінгових фірм потребує величезних зусиль і високої відповідальності в роботі. Він не з чуток знайомий з промисловим комплексом України і процесами, що відбуваються на її машинобудівних підприємствах.

Фірма “Прогрестех” протягом багатьох років є стратегічним партнером кафедри. Вона приймає студентів на практику, є основних партнером в дуальном навчанні. А найголовніше, майже кожен випускник кафедри намагається потрапити саме в її штат. Адже високооплачувана робота за фахом це найкраще рішення працевлаштування.