Кафедра технології машинобудування є одним з основних виконавців проєкту «Реновація освіти в галузі літакобудування» (uCAREER – «Aircraft Engineering Education Renovation»), що фінансується Державним департаментом США за підтримки Посольства США в Україні в межах «Програми малих грантів публічної дипломатії – ОСВІТА на 2023 рік».

В результаті виконання проєкту на кафедрі ТМ буде впроваджено Сертифікатну Програму «Технології машинобудування від Прогрестех-Україна» для здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти, вдосконалено курс «Оброблення композиційних та спеціальних матеріалів», надана можливість студентам та аспірантам кафедри взяти участь в міжнародних змаганнях від The American Society for Composites.

Незабаром відбудеться перша зустріч присвячена участі в 2024 Sustainable Composite Design Competition. Реєстрація на зустріч з експертами проєкту uCARRER для обговорення ідей та особливостей участі триває до 08.01.2024. Дата, час та посилання на зустріч будуть повідомлені електронною поштою зареєстрованим учасникам.