На 84 році помер доктор технічних наук, професор кафедри Технології машинобудування, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки і просто Вчений з великої букви Радченко Станіслав Григорович.

Радченко Станіслав Григорович

Він був автором понад 250 наукових праць і методичних розробок та 25 ноу-хау. Його наукові дослідження використовувались у комплексній науковій роботі, якій була присуджена Державна премія України в галузі науки і техніки; у більш ніж 20 науково-дослідних та дослідно-конструкторських роботах; підготовці понад 20 дисертаційних робіт аспірантів, здобувачів, ад’юнктів. Під його керівництвом була створена і успішно працювала Лабораторія експериментально-статистичних методів досліджень.

Колектив кафедри висловлює співчуття родичам Станіслава Григоровича і сумує за цією великої втратою.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією похорони пройдуть в закритому режимі.