Наукові дослідження не перериваються не на мить. І вони виходять за рамки навчальних лабораторії в реальне виробництво.

Вчора аспіранти кафедри Артур Мигович, Максим Сікайло та Всеволод Цибуленко на базі виробничого цеху фірми MetMax проводили наукові досліди по темам своїх дисертації. Їх супроводжували професори кафедри Юрій Петраков, Олександр Охріменко, а також завідувач науково-дослідною лабораторією НН ММІ Олександр Плівак.

На горизонтально-фрезерному верстаті були проведені досліди по знаходженню пелюсткової діаграми стабільності. Визначались резонансні частоти, коливання сил різання і таке інше. В дослідах використовувалось нове наукове обладнання, яке отримала кафедра.

Щиро вдячні компанії MetMax, і особисто його директору Максиму Вовнянко за можливість попрацювати з реальним механообробним обладнанням! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.