У цю п’ятницю віддувся передзахист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Марії Данильченко під науковим керівництвом Юрія Петракова. Її робота “Забезпечення динамічної якості технологічної оброблюючої системи” присвячена закономірності динамічної взаємодії ТОС з процесом різання, а найголовніше, використанню технології прогнозування і придушення регенеративних коливань.

Розширене засідання кафедри, а саме так офіційно називається передзахист, пройшов онлайн через систему Zoom. Роботу слухало більш 20 поважних вчених. Було прийнято рішення по схваленню дисертації і подачі її у спеціалізовану вчену раду Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».