Запрошуємо поступити в магістратуру за самою універсальною спеціалізацією: Технологія машинобудування! Наші випускники на 100 відсотків затребувані на фірмах і підприємствах України. Шукайте у списку освітню програму “Технологія машинобудування” (спеціальність 131).

Обсяги державного замовлення в магістратуру на освітню програму “Технологія машинобудування”:

  • ОНП – 4 місця з яких одно держбюджетне;
  • ОПП денна – 21 місце з яких 7 держбюджетних.

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору.

Вступні випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня бакалавра вищої освіти проводяться:
для вступу на спеціальність 131 Прикладна механіка – у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань, складених в рік вступу.

Відповідно до умов прийому до закладів вищої освіти 2021 року при вступі в магістратуру на 131 спеціальність обов’язковим є здача  ЄВІ – єдине вступне випробування з іноземної мови, проводиться у форматі ЗНО. Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВі 2020 та 2021 років.
З завданнями за 2018-2019 рік можна ознайомитися на Тестпорталі

Графік проведення вступної компанії

За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

Перелік документів, що потрібні для зарахування в магістратуру.

Контакти відбіркової комісії

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16 (напроти крильця нашої кафедри), м. Київ. Відбіркова комісії на нашу спеціальність знаходиться в аудиторії 144 (4 поверх).

На період карантину звертайтеся за телефоном: +38 (063) 743-47-57

Email: pkkpiua@gmail.com

Корисна інформація

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Технологія машинобудування» за спеціальністю 131 Прикладна механіка.

Склад підкомісії за освітньою програмою з Технології машинобудування: голова: зав. кафедри технології машинобудування д.т.н. проф. Петраков Ю.В.; члени: к.т.н. доц. Біланенко В.Г.; к.т.н. доц. Фролов В.К.; к.т.н. доц. Кореньков В.М.

Перед поданням документів необхідно ознайомитися із правилами прийому в 2021 році

Найсвіжіша інформація від приймальної комісії: