Якщо ти скоро закінчиш школу, та отримаєш атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав тести ЗНО — саме час обрати майбутню професію. Ми пропонуємо освоїти спеціальність “Прикладна механіка”. А саме освітні програми “ТМ” чи “ТВЛА”. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра — перший рівень вищої освіти. Навчання буде тривати 4 роки. За результатами ти отримаєш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні — в магістратурі.

Про освітні програми “Технології машинобудування” та
“Технології виготовлення літальних апаратів”

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «прикладна механіка» ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки — це спеціальність «Прикладна механіка».

Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в компаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впровадження автоматизованих виробничіх комплексів на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують роботизовані технології.

Стипендія

Наразі стипендія на нашій спеціальності складає 1660 грн/міс., а підвищена 1960 грн/міс. Ти можеш вибороти також іменну стипендію розміром понад 3000 грн/міс.

Сертифікати ЗНО

Приймаються тільки сертифікати 2017 – 2020 років. Іноземна мова тільки сертифікати 2018-2020 років.

Вагові коефіцієнти:

• Українська мова та література, вага 0,2;
  • Математика, вага 0,5;
  • Фізика або Іноземна мова, вага 0,25;
  • успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, вага 0,05;
  • заяв з пріоритетністю 1 та 2, коефіцієнт 1,02 (множення на попередній конкурсний бал);
  • для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули там освіту, коефіцієнт 1,05 (множення на попередній конкурсний бал).

Мінімальний конкурсний бал – 125.

Заяви приймаються тільки в електронній формі, крім визначених у Правилах прийому випадків. Необхідні документи.

Терміни етапів вступної компанії дивиться на сайті Приймальної комісії

Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

Дивись в окремому розділі

Вступ іноземних громадян

Прийом іноземних громадян на 1 курс КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснюється за умови:

• наявності повної загальної середньої освіти;
  • успішного проходження вступного випробування (співбесіди);
  • запрошення університету.

Вступні випробування  при прийомі на 1 курс проходять з:

• математика
  • фізика (або хімія, або біологія)
  • українська (російська, англійська) мова

Подробиці знаходяться на сайті Центра міжнародної освіти. Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі.

Терміни етапів приймальної компанії

• 25 червня – 17 липня – Зовнішнє незалежне оцінювання
  • 01 серпня – Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів
  • 1 – 12 серпня – Строки проведення творчих конкурсів, вступних випробувань
  • 13 серпня – Початок прийому заяв та документів
  • 16 серпня 18:00 – Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які мають проходити творчий конкурс (мають право складати вступні іспити, співбесіду), що проводить КПІ ім. Ігоря Сікорського
  • 17 серпня – Строки проведення співбесід
  • 22 серпня 18:00 – Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 по 12 серпня
  • не пізніше 27 серпня 12:00 – Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
  • не пізніше 18:00 31 серпня – Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
  • не пізніше 12:00 05 вересня – Зарахування вступників за державним замовленням
  • 10 вересня – Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб
  • не пізніше 14 вересня – Зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Контакти відбіркової комісії

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ. Відбіркова комісії на нашу спеціальність знаходиться в аудиторії 144 (4 поверх).

На період карантину звертайтеся за телефоном: +38 (097) 694-50-58

Email: pkkpiua@gmail.com

Корисні посилання

Перед поданням документів необхідно ознайомитися із правилами прийому в 2020 році