В компанії “Parashar Industries” з вересня 2023 року вперше запроваджено дуальну освіту завдяки плідній співпраці з нашою кафедрою! Дуальна форма – це спосіб навчання, за яким теоретичний матеріал опановується в закладі з педагогом, а практичне навчання проходить на виробництві.

Двоє студентів 4-го курсу вже опановують програмування верстатів, технологію виготовлення комплектуючих, технічне обслуговування верстатів з програмним керуванням безпосередньо на робочих місцях.

Сьогодні в компанію завітали студенти 1-го та 2-го курсів нашої спеціальності для знайомства із виробництвом та отриманням досвіду щодо можливості навчання на виробництві.

Завдяки можливостям дуальної освіти директор компанії “Parashar Industries ” Nagender Parashar не тільки створив нові робочі місця для молодих спеціалістів, але й продовжує вирощувати унікальних професіоналів з виробництва колінних вузлів та комплектуючих до протезно-ортопедичних виробів.