Програма передбачає спільну з КПІ ім. Ігоря Сікорського цільову підготовку магістрів для компанії Прогрестех-Україна. Водночас майбутні магістри поєднують навчання з роботою на посадах інженера з міцності або інженера-технолога. Їм нараховується зарплата й надається соціальний пакет.

Учасниками програми можуть стати випускники будь-якого технічного вишу України з дипломом бакалавра, які пройшли співбесіду в компанії та вступили до КПІ ім. Ігоря Сікорського на програму підготовки магістрів за однією з нашої спеціалізацій “Технології машинобудування” спеціальність 131 Прикладна механіка.

Випускники магістерської програми на базі дуального навчання отримують глибокі теоретичні знання в поєднанні з практикою їхнього застосування в реальних інженерних проєктах Прогрестех-Україна. Компетенції, набуті інженерами-початківцями в процесі навчання й роботи, сприяють їхньому успішному кар’єрному зростанню в компанії, а також відкривають можливості для участі в складніших інноваційних міжнародних проектах.

Місце проведення

• Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Київ;
  • конструкторський центр компанії Прогрестех-Україна, Київ.

Циклічність, терміни, формат

Програма реалізується щорічно. Заявки на участь приймаються відповідно до термінів реєстрації (зазвичай у період з квітня до липня).

Навчання в КПІ та робота в Прогрестех-Україна починаються у вересні і відбуваються за таким графіком: першу половину дня учасники програми проводять на заняттях в університеті, другу – у конструкторському центрі компанії.

Загальна тривалість освітньо-професійної програми підготовки магістрів складає 1 рік і 4 місяці: два семестри аудиторних занять, семестр дипломного проектування, захист магістерської дисертації, отримання диплома магістра КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Викладачі програми

Викладачі КПІ та провідні фахівці Прогрестех-Україна.

Для вступу необхідно

e-mail: ukr@progresstech.aero, тел. (044) 594 56 61 (Прогрестех-Україна);
тел. (044) 204 94 55 (деканат Механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського).