Ось і завершилась ювілейна, XV конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні 2024». Вона відновила свою роботу і проведена вперше з часів карантину і військового часу. Одразу видно, що науковці скучили за конференціями. Було поставлено рекорд кількості тез. Їх подали в 1,5 раз більше, ніж в будь-який інший рік проведення конференції. Враховуючи що на конференцію приймались доповіді тільки від студентів і аспірантів це подвійно приємно.

Вперше за досить багато років на конференції було проведено пленарне засідання. Воно проходило в великому залі Державного політехнічного музею імені Бориса Патона. Атмосфера зразків техніки усіх часів підкреслювала урочистість і науковість заходу. Крім самих доповідей велика кількість підприємств розповіла про свої напрацюваннями та поділились історіями успіху випускників КПІ.

Серед шести секції конференції була проведена і наша – секція “Технологія машинобудування” під керівництвом Юлії ЛАШИНОЇ. Захід проходив у змішаному форматі – доповідачі виступали як вживу в аудиторії так і дистанційно. Але це не перешкодило зробити навіть спільне фото усіх учасників секції. Було представлено 16 доповіді по науковій тематиці кафедри: адитивні технології, імітаційного моделювання вібрацій при різанні, обробки різальним інструментом, обробка композитних матеріалів та інше. Усі 34 тези секції вже опубліковані на сайті конференції, що працює на платформі конференції і журналів Уран. Це вже сьома конференція ІММ на цій платформі, в оргкомітеті якої працюють викладачі нашої кафедри вчений секретар Володимир ФРОЛОВ і відповідальний секретар Вадим МЕДВЕДЄВ.

Робота оргкомітету ще триває – усі автори отримають іменні сертифікати учасника.