На цьому тижні відбулось важливе засідання кафедри. На ньому обговорювалось питання щодо висування претендентів на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Завідувач кафедри проф. Охріменко О.А. ознайомив присутніх з Розпорядженням  ректора “Про висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора” та його особливостями та рекомендаціями щодо процедури обговорення та висування претендентів.

Далі проф. Охріменко О.А. запросив  НПП кафедри  запропонувати  кандидатури претендентів для висунення на посаду ректора. В ході дискусії було запропоновано кандидатуру директора Навчально-наукового Видавничо-поліграфічного інституту,  д.т.н., проф., Киричка Петра Олексійовича, який починав свою кар’єру в КПІ ім. Ігоря Сікорського на кафедрі Технології машинобудування. Після цього почалося обговорення претендента  Киричка П.О. на посаду ректора, виступили: проф. Петраков Ю.В., доц. Приходько В.П., проф. Охріменко О.А.

За результатами таємного голосування 15 за і 1 проти від кафедри Технології машинобудування НН ММІ претендента на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського – директора Навчально-наукового Видавничо-поліграфічного інституту,  д.т.н., проф., Киричка Петра Олексійовича.