У рамках реалізації завдань проєкту «Реновація освіти в галузі літакобудування» (uCAREER – «Aircraft Engineering Education Renovation») розроблено нову сертифікатну програму «Технології машинобудування від Прогрестех-Україна» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Технології машинобудування» спеціальності 131 Прикладна механіка в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Дана сертифікатна програма створена в колаборації з провідними інженерами компанії Прогрестех-Україна та викладачами КПІ ім. Ігоря Сікорського, які є партнерами проєкту, відповідає пріоритетам Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості на 2021-2030 роки і реалізується з елементами дуальної форми здобуття вищої освіти.
Метою сертифікатної програми є поглиблення фундаментальних і формування спеціальних знань, вмінь і навичок з технології машинобудування, що характеризується високим рівнем автоматизації виробництва та широким застосуванням верстатів з числовим програмним управлінням, та, зокрема, оброблення композиційних та спеціальних матеріалів.

18.03.2024 р., в період реалізації права здобувачів вищої освіти на вільний вибір освітніх компонент, відбулася зустріч представників компанії Прогрестех-Україна зі студентами, де було презентовано сертифікатну програму «Технології машинобудування від Прогрестех-Україна», представлено її наповнення та надано інформацію щодо порядку запису на дану сертифікатну програму.