Продовжуємо розвивати співробітництво з SKF Україна – однією з найвідоміших компаній в галузі розробки, проєктування й виробництва підшипників, ущільнень і систем змащування.

Сьогодні відбулось практичне заняття «Особливості монтажу та демонтажу радіальних та радіально-упорних кулькових підшипників» для студентів кафедри технології машинобудування на лабораторній базі ПрАТ «СКФ Україна» в межах навчальної дисципліни «Складальні процеси в машинобудуванні».

Дуже вдячні пану Олександру Литаєву, менеджеру з розвитку продуктових платформ Інструменти з технічного обслуговування, промислові трансмісії, ущільнення ПрАТ «СКФ Україна», який провів тренінг по роботі з продукцією SKF для студентів кафедри технології машинобудування.