Кафедра технології машинобудування НН ММІ КПІ ім. Ігоря Сікорського започатковує співпрацю з компанією «Червона хвиля» – розробником інноваційної технології і обладнання 3D-друку xBeam 3D Metal Printing.

Електронно-променева технологія адитивного виробництва xBeam відноситься до групи технологій «directed energy deposition» з використанням металевого дроту в якості витратного матеріалу під час пошарового осадження та газорозрядної електронно-променевої гармати в якості джерела нагріву.

В рамках курсу «Адитивні технології» студенти магістратури та аспірант кафедри відвідали компанію «Червона хвиля»; ознайомились з особливостями технології xBeam, виробами, які виготовляються за допомогою цієї технології, а також технологічним обладнанням.

Під час зустрічі з директором підприємства «Червона хвиля» Дмитром Ковальчуком студенти, аспірант та викладачі кафедри технології машинобудування обговорили питання постоброблення металевих виробів, виготовлених за допомогою адитивних технологій.

Було зазначено, що особливо важливими є знання та вміння проєктування технологічних процесів оброблення різанням для досягнення необхідної точності і якості поверхонь металевих виробів. Саме такі знання здобувають студенти під час навчання на кафедрі технології машинобудування НН ММІ.

Щиро дякуємо директору підприємства «Червона хвиля» Дмитру Ковальчуку, а також співробітникам компанії, які приділили нам час і поділились найсучаснішими знаннями в галузі адитивних технологій виготовлення металевих виробів, сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому!